Hlavní strana > Pořádané akce > Koncert spolek slaví 20 let

Spolek břevnovských živnostníků oslavil 20 let od vzniku

Toto kulaté výročí vyvrcholilo v pondělí 12.11.2012 od 19 hodin , varhanním koncertem v bazilice sv. Markéty
v Břevnovském klášteře. Na tomto koncertě vystoupil pro plně obsazenou baziliku Marek Čihař na varhany, dětský sbor ZŠ Marjánka, Chrámový pěvecký sbor při bazilice sv.Markéty a Josef Zámečník na trubku.

V průběhu večera přišli popřát vše dobré a mnoho sil do dalších let činnosti i čestní hosté.
Převor břevnovského kláštera pan Petr Prokop Siostrzonek, starostka MČ Praha 6 paní Marie Kousalíková,
ministr životního prostředí pan Tomáš Chalupa a předsedkyně poslanecké sněmovny paní Miroslava Němcová.

K tomuto výročí připravil spolek pro své příznivce a přátele nástěnný kalendář na rok 2013
a byla vyrobena limitovaná edice pivního speciálu LEŽÁK BŘEVNOVSKÝCH ŽIVNOSTNÍKŮ.