Hlavní strana > Pořádané akce > Masopustní průvod a bál > 2011

Jako každý rok pořádal Spolek břevnovských živnostníků masopustní průvod a bál.
Letos na téma STRAŠIDLA.

Do masopustního průvodu jsme se sešli v úterý 8.března 2011 v 15:30,
u samoobsluhy, naproti hotelu Pyramida.
Nálada byla veselá, hrál harmonikář,
který šel pak v čele průvodu a střídavě hrál a komentoval dění v průvodu.
Masky ve stylu "strašidla" byly obzvláště vítány, a přišlo jich hodně.
Pro děti v maskách byly připraveny trumpetky a bombóny jako dárek.
V 16:00 udělila starostka paní Kousalíková průvodu masopustní právo.
Průvod se pak vydal Bělohorskou ulicí ke klášteru. U školy Marjánka bylo přichystáno malé překvapení.
Přidala se k nám skupina masopustních komediantů Roztoč. Průvod asi po hodině dorazil ke klášteru. Deset nejkrásnějších (nejnápaditějších), dětských masek bylo odměněno. Dostaly dárky od spolku.
Pak se pochovala basa.
U kláštera se prodávaly jitrnice, jelita, chleba se škvarkovou pomazánkou,
čaj, grog, trdelník a bramborové spirálky.
Do průvodu přišlo téměř 500 lidí.

fotky z průvodu zde

Maškarní bál se konal sobotu 12.3.2011 od 19:00 v hotelu Pyramida.
Bál slavnostně zahájila paní starostka Marie Kousalíková.
Nejoriginálnější masky strašidel byly hodnoceny ve třech kategoriích a dostaly hodnotné ceny.
Byla připravena i tombola v hodnotě ca 50.000,-.
(např.tiskárna k PC, pokazy do fitnes, restaurací a prodejen, kosmetické a uzenářské balíčky atd.).
Hlavní cena byla, zapůjčení automobilu ŠKODA na víkend s plnou nádrží od firmy Přerost a Švorc AUTO.
Všem dárcům cen děkujeme.
Hudební skupina DŮRAZ BAND hrála k tanci až do 2:00.

fotky z bálu zde

Zástupci spolku se v pátek 25.2. a v sobotu 26.2. zúčastnili zahájení 5. ročníku festivalu Carnevale Praha,
kde pozvali všechny zúčastněné do břevnovského masopustního průvodu.

Vstupenky k sezení v ceně 290,- Kč je možné objednat na adrese: spolekbrevnov@seznam.cz
nebo vyplněním formuláře (viz níže).
Po objednání Vám bude zasláno číslo účtu, po zaplacení voucher (poukaz) s kódem na Váš mail.
Po předložení voucheru u vstupu a porovnání kódu Vám bude vyměněn za vstupenku.

Vstupenky můžete též zakoupit v prodejně Módní textil, Bělohorská 90, Praha 6 - Břevnov.

Formulář pro objednávku vstupenek na masopustní bál 2012

Objednávám*