Hlavní strana > Pořádané akce > Masopustní průvod a bál > 2010

pro zvětšení plakátu kliknipro zvětšení plakátu klikni

Sraz masek byl letos v 15:30 u samoobsluhy na rohu ulic Bělohorská x Pod Královkou naproti hotelu Pyramida.
V 16:00 zástupce obce udělil průvodu masopustní právo,
průvod se vydal tentokrát ulicí Pod Marjánkou až ke klášteru kde se pochovala basa.
Zde na všechny čelaly čertvé jitrničky, klobásky, svařené víno a chlebíček se škvarkovou pomazánkou.

Klaunské nosy byly zdarma.

Na srazu i v průvodu hrála Žižkovanka.

V čele průvodu šel živý velbloud !!!

Fotky z masopustního průvodu ZDE

Slavnostní zahájení bálu bylo v 19:00 v Kongresovém sále hotelu Pyramida.

Všechny masky k tématu "CIRKUS" se zúčastnily soutěže o hodnotné ceny v několika kategoriích.

Pro všechny přítomné bylo připraveno vystoupení světoznámého artisty cirkusu HUMBERTO.

K tanci hrála skupina REPETE.

Bohatá živnostenská tombola uspokojila každého, neboť se skládala z toho nejlepšího, co členové spolku produkují a prodávají.

Fotky z bálu ZDE